فهرست بستن

سفر استاندار خراسان رضوی به بقمچ

استاندار خراسان رضوی با حضور در روستای بقمچ به مشکلات این روستا رسیدگی کرد

یعقوبعلی نظری با حضور در روستای نمونه گردشگری بقمچ از توابع چناران گفت: اگر بنا به دلایلی، کاری انجام نشده و مشکلی برطرف نشده است نباید گمان شود که بنا عدم رفع آن مشکل است، زیرا گاهی بنا به دلایلی شرایط رفع آن مشکل در تخصیص منابع و یا انجام زیر ساخت لازم فراهم نشده است و به همین دلیل ضمن عذرخواهی از مردم، باید قولی به مردم داده شود که امکان اجرای آن وجود داشته باشد.

استاندار خراسان رضوی گفت: رابطه ما با مردم، معنوی، اعتقادی و صادقانه است و مسئولان از جمع شما مردم هستند و درک مشترکی از اوضاع و احوال وجود دارد و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار صادقی برای تمام مردم باشیم، زیرا بار اصلی انقلاب بر دوش مردم است و ما باید در کنار مردم مطالبات آنها را پیگیری و به نتیجه برسانیم.

او گفت: مطالعات گازرسانی به بقمچ انجام شده است و امیدواریم تا در تابستان آینده مراحل گازرسانی تکمیل شده باشد و مردم در زمستان سال ۱۴۰۲ از نعمت گاز، بهره مند باشند.

نظری گفت: لایروبی رودخانه بسیار مهم است تا با شکل گیری دوباره سیل، خطرات جانی و مالی متوجه اهالی این روستا نشود. همچنین با ایجاد پل روستای بقمچ که با وقوع سیل دچار خسارت شده است، دسترسی روستاهای این منطقه به خوبی فراهم می شود تا باری از مشکلات موجود این مردم، برداشته شود و امیدوار هستیم تا تا پایان سال جاری، این پل مورد بهره برداری قرار گیرد.

به گفته ایشان، ایمن سازی جاده روستایی این منطقه در دست اقدام است و به زودی شاهد ترمیم، لکه گیری و نصب حفاظ برای ایمنی بیشتر در این جاده خواهید بود.

استاندار خراسان رضوی گفت: مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان نیز برای برطرف کردن برخی مشکلات موجود این روستا در اختیار دهیاری قرار می‌گیرد تا با نظر خود مردم در شورای روستا مورد استفاده قرار گیرد.

ایشان فرمودند: آنچه را که می‌توانیم تا پایان دولت سیزدهم، انجام می دهیم و به نتیجه خواهیم رساند و این در حالی است که برای تخصیص اعتبارات و هزینه های مالی باید عدالت در اجرای کارها در نظر گرفته شود تا با ظرفیتهای موجود، برنامه ریزی و مدیریت جهادی در امر خدمت رسانی بتوان به نتایج بهتری دست پیدا کرد.

بیشتر بخوانید: سفر استاندار خراسان رضوی به بقمچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *